Realitná kancelária Dream House 

Podnikanie a bývanie pod jednou strechou

Cena:
215 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Dunajská Streda
Ulica:Ul. I. Gyurcsóa
Kategória:Komerčné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:7
Úžitková plocha:316 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 408
  
   

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v osobnom vlastníctve v Dunajskej Strede  vo frekventovanej časti Dunajskej Stredy.

POPIS OBJEKTU:

Jedná sa o nepodpivničenú murovanú budovu s trojizbovým bytom na poschodí, ktorá bola skolaudovaná v roku 2004. Na prízemí sa nachádza predajňa stolárskych potrieb (55,1 m2) , sociálne zázemie (4,6 m2), kotolňa (4,8 m2) a 3 skladové priestory: (5 + 43,5 + 122 m2).

Na poschodí, kam vedie schodisko, je zriadený trojizbový byt s rozlohou 74,2 m2. Izby sú veľké a svetlé ( 16,8 + 21,7 + 16,1 m2). V obývacej izbe sa nachádza kuchynský kút. Kúpeľňa je priestranná s vaňou, sprchovým kútom, umývadlom a samostatnou toaletou. V izbách sú laminátové podlahy, na chodbe a v sociálnych miestnostiach dlažby. K dispozícii je aj špajza. Plocha bytu sa dá bezproblémovo zväčšiť o priestory predajne na  130 m2 obytnej plochy.

Výrobné a skladové priestory majú vlastný vchod. 

Kúrenie objektu je plynové, zabezpečené radiátormi. 

Na pozemku s rozlohou 1300 m2 sú postavené ešte 2 oceľové sklady so zastavanou plochou 70 m2.  Pozemok tvoria spevnené betónové plochy a trávnaté plochy. Parkovanie je možné pre väčší počet vozidiel.

NÁZOR MAKLÉRA:

Kúpa tejto nehnuteľnosti je ideálnym riešením pre prevádzkovanie rodinného výrobného podniku alebo skladových priestorov, pričom bývanie rodiny majiteľa je vyriešené pohodlne v rámci vlastného podniku. 

Ak máte vzťah k stolárskej práci, v tejto činnosti sa dá pokračovať okamžite. Ak máte iné smerovanie, tento objekt môže byť dobrým východiskovým bodom Vašej činnosti a/alebo bývania.

OKOLIE:

Prostredie je tiché, hoci vo vzdialenosti 60 m sa nachádza frekventovaná cesta. Napojenie na hlavný cestný ťah Bratislava - Komárno, ako aj na Galantu je rýchle. Areál sa nachádza v blízkosti centra mesta, rôznych školských zariadení a nákupných centier, obchodov, futbalový štadión DAC Aréna sa nachádza v 300 m vzdialenosti.

CENA:

Cena objektu je 215 000 € s províziou, poplatkami a servisom Realitnej kancelárie Dream House. Radi Vás privítame na osobnej obhliadke!

Veľkosť pozemku je variabilná, dohoda je možná!

Volajte 0911665552, píšte: judita-ZVNC-dreamhouse.sk!

Maklér:

makler
Judita Petrufová
0911665552
judita-ZVNC-dreamhouse.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Realitná kancelária  Dream House