Realitná kancelária Dream House

Ing. Judita Petrufová

Priemyselný areál s prevádzkovými budovami na predaj

Cena:
1,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Dunajská Streda
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 438
  
   

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok s budovami v Dunajskej Strede.

POPIS:

Pozemok sa nachádza v susedstve výrobných prevádzok v priemyselnej zóne neďaleko centra mesta. Má 2512 m2. na pozemku sa nachádza niekoľko prevádzkových budov:

1. nepodpivničená drevostavba s rozlohou 231 m2, kde sú 2 kancelárie, kotolňa, sociálna miestnosť, kuchynka a dielňa, resp. sklad,

2. nepodpivničená murovaná budova. Na prízemí sa nachádza predajňa stolárskych potrieb (55,1 m2) , sociálne zázemie (4,6 m2), kotolňa (4,8 m2) a 3 skladové priestory: (5 + 43,5 + 122 m2). Na poschodí, kam vedie schodisko, je zriadený trojizbový byt s rozlohou 74,2 m2. Izby sú veľké a svetlé ( 16,8 + 21,7 + 16,1 m2). V obývacej izbe sa nachádza kuchynský kút. Kúpeľňa je priestranná s vaňou, sprchovým kútom, umývadlom a samostatnou toaletou. V izbách sú laminátové podlahy, na chodbe a v sociálnych miestnostiach dlažby. K dispozícii je aj špajza. Plocha bytu sa dá bezproblémovo zväčšiť o priestory predajne na  130 m2 obytnej plochy. Výrobné a skladové priestory majú vlastný vchod. 

Kúrenie objektov je plynové, zabezpečené radiátormi. 

3. 2 oceľové sklady so zastavanou plochou po 70 m2. 

Pozemok tvoria spevnené (betónové) plochy a trávnaté plochy. Parkovanie je možné pre väčší počet vozidiel.

NÁZOR MAKLÉRA:

Pozemok s objektami je dobre využiteľný pre rôzne formy podnikania, resp. pozemok sa dá využiť na stavbu podľa vlastného uváženia.

OKOLIE:

Prostredie je tiché, hoci vo vzdialenosti 60 m sa nachádza frekventovaná cesta. Napojenie na hlavný cestný ťah Bratislava - Komárno, ako aj na Galantu je rýchle. Areál sa nachádza v blízkosti centra mesta, rôznych školských zariadení a nákupných centier, obchodov.

CENA:

Cena  dohodou. Radi Vás privítame na osobnej obhliadke!

Volajte 0911665552, píšte: judita-ZVNC-dreamhouse.sk!

Vyššie uvedená nehnuteľnosť nedisponuje energetickým certifikátom v zmysle zákona č. 555/2005 Z. z. a doplnení v znení zákona č. 300/2012 Z. z. o energetickej hospodárnosti budov.

Maklér:

makler
Judita Petrufová
0911665552
judita-ZVNC-dreamhouse.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.