Realitná kancelária Dream House 

Potrebujete veľký pozemok? Tento môžete využiť rôznorodo

Cena:
1,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Boheľov
Ulica:Boheľov
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:186 m2
Plocha pozemku:5626 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 449
  
   

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Dream House Ing. Judity Petrufovej ponúka na predaj  priestranný  rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami s úžitkovou plochou 150 m2 na rozľahlom pozemku o výmere 5626 m2.

Rodinný dom z r. 1972 je postavený z kvádrov a tehál, predná časť domu bol vykurovaný kotlom na tuhé palivo prostredníctvom radiátorov. Nachádzajú sa tu 2 veľké a 1 menšia izba, veľká kuchyňa, celkom nová kúpeľňa, vstupná hala a samostatné WC. Táto časť domu je čiastočne podpivničená.

Okná a  dvere sú  pôvodné drevené, v izbách sú parkety. Strecha domu je škridlová. Dom je suchý v dobrom technickom stave. Zastavaná plocha je 110 m2.

Druhá časť domu má jednu veľkú izbu a priestrannú kuchyňu so špajzou, kúpeľňu s vaňou a umývadlom bez toalety. Chodba je zasklenená. Vykurovanie v tejto časti je plynové prostredníctvom radiátorov. Zastavaná plocha je 76 m2.

Vo dvore sa nachádza murovaná garáž pre jedno auto (25 m2).

Voda je obecná, odpad je odvádzaný do žumpy. V obci je vybudovaná verejná kanalizácia, dom je možné pripojiť na ňu.

Pozemok je možné rozdeliť na 3 až 4 10-11 árové parcely na výstavbu ďalších domov. Prístup k týmto pozemkom je možný z vedľajšej ulice, kde sa nachádzajú všetky inžinierske siete pri pozemkoch. Na 2 pozemky je vyhotovený geometrický plán na oddelenie pozemkov, a nakoľko ide o zastavané plochy a nádvoria vyňatie z pôdneho fondu nie je potrebné. Orientačná CENA POZEMKU v prípade predaja jednotlivo je 21 €/m2. 

PREDNOSTI kúpy celej nehnuteľnosti: dom sa nachádza na kraji obce, v tichej lokalite, veľký oplotený pozemok so stromami, ovocnými stromčekmi,  hospodárska budova, garáž, možnosť využitia aj na komerčné účely (vybudovanie penziónu pre seniorov, firemného areálu, atď.), možnosť využitia pozemku na stavbu ďalších domov.

Nehnuteľnosť sa nachádza neďaleko  futbalového ihriska a  boheľovského rybníka

CENA - v prípade záujmu o kúpu celej nehnuteľnosti bude cena stanovená dohodou. Ďalšie informácie Vám rada poskytnem na tel.č. 0911665552 alebo prostredníctvom e-mailu (judita-ZVNC-dreamhouse.sk).

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma.

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.

Maklér:

makler
Judita Petrufová
0911665552
judita-ZVNC-dreamhouse.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Realitná kancelária  Dream House